| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nedávno jsem se od své matky dozvěděla,a znělo mi to skoro jako výčitka,že já jsem se až moc rychle odtrhla od pupeční šňůry - nevěřila jsem svým uším.Co čekala,když nás ona i tcháni nechali tenkrát v tom samotné vymáchat a samotné si vyřešit bydlení,kdy jsme museli z pohodlného 3pokojáku s vešk.obč.vybaveností na sídlišti,kde jsme do té doby s mojí máti bydleli,odejít z důvodu očekávání rodiny téměř 100 km jinam,do starého rd na polosamotu,kde ani nebyla voda,plyn,jen topení na tuhá paliva a elektrika,která se co chvíli vypínala.Hrůza a dšs mě z toho ještě ted jímá;ale byli jsme tenkrát mladí,odhodlaní a všehoschopní,tak se to vše nakonec nějak utřepalo.Ale veškeré rady,např.ohl.zavařování tenkrát (dnes už na to zvysoka kalím)jsem musela lovit po sousedkách,telefon nebyl a než by došel dopis s dotazem tam a zpátky,tak by bylo po ovoci.
A máti se ještě diví,že jsem se odstřihla rychle-no nic jiného mi tenkrát nezbývalo,pokud jsme chtěli přežít,a to my zase jo.A taky občas mluví o tom,jak se její vrstevníci,kteří se tenkrát postarali o bydlení svým dětem např.v družst.bytech v tomtéž městě,často vidí se svými dětmi,jak jim ty děti pomáhají třeba zvládnout internet,atp.Takže ted bohužel sklízí plody poněkud tenkrát sobeckého a krátkozrakého vidění světa,kdy byla ještě mladá-mezi 40 a 50,chtěla prý začít konečně žít a mít soukromí ve svém bytě.No tak ho ted to soukromí má,ale nikdy nemůžeme mít všechno,žejo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.