| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

NO zrovna včera jsem se pohádala s tetou, a to nejen já, ale i moje mamka, její sestra. Přišla normálně na kafe, vypila kafe a pak moje dcera říká, ať jí napíše příklady do dvaceti, že jí je vypočítá, je v první třídě, tak se chtěla ukázat. Na to jí teta napsala hned první příklad 14+8, holka to spočítat umí, ale řekla, že by výsledek měl být jen do dvaceti. Tak se jí teta začala smát, že to neumí. Samozřejmě že umí, hned poznala, že to do dvaceti není. No, pak jsme to nějak uhladili a povídali si. Dcera má mít příští pátek koncert, tak cvičila při tom na klavír, chtěla abychom byli na chvilku potichu, že zahraje svůj koncertní kus, jde asi tak o minutu. Teta neustále něco povídala, nedala se zastavit, když jsem jí řekla, jestli by mohla minutu mlčet, tak mi odpověděla, že nebude poslouchat nějakýho rozmazlenýho hajzla. No a už to bylo. ~o~~t~ Dcery se zastala i babička, že rozmazlená není, tetu má moc ráda a chtěla jí fakt jen zahrát jednu kratičkou písničku.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.