| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jeje, jak já ho chápu :-) Taky jsem se strašně bála míče, srážky s lidmi ve skupince, která se měla společně pohybovat... no, bylo to tím, že jsem už jako dítě byla značně krátkozraká, takže jsem měla problém odhadovat vzdálenost hrozící překážky a bála jsem se být blízko čehokoli, co by se mohlo srazit s mým tělem.
Po odhalení krátkozrakosti brýle trochu pomohly, ale zas ne moc, protože jsem se pak bála o náraz něčeho do brýlí (všemožné vybíjené ve škole mě stály asi sedmery brýle za základní školu) a navíc, ani s brýlemi nemám žádné periferní vidění, do stran jsem vyloženě slepá, po stranách mám jen rozpitou skvrnu. Takže dodnes se bojím přesně toho, co píšeš - běhu ve větší skupině, míče z nečekané strany... na druhou stranu na ploše bez objektů poblíž běhám ráda, jezdím ráda na kole, na běžkách, chodím opravdu hodně...ale musím mít fakt kolem sebe místo a ani se kolem mě nesmí mrcasit lidi, to radši zastavím a počkám, vzbuzuje to ve mně strašnou nejistotu, fakt neodhadnu, jak jsou blízko, pokud k nim nejsem čelem.

Nejsem teda nijak extra motorná ani sama od sebe, ale na mé extrémní dřevovitosti se opravdu nejvíc podepisoval ten zrak.

Jo, a na kole jsem se naučila jezdit až asi v 15 letech~;) Klidně se dá naučit později. (tedy já chtěla dřív, cítila jsem to jako handicap, ale nebylo mi to matkou dovoleno, ona jezdit neumí a zdálo se jí to jako celkově nevhodná činnost a kolo bylo to poslední, co by se mohlo v naší domácnosti objevit. Brácha nakonec bez kola nevydržel a na jakési staré kolo na inzerát si našetřil z kapesného a pak mě učil jezdit v tomhle "pokročilém věku":-))

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.