| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Blízko, že manželovi děkuji za nabídku sazenic~R^ ~3~ Už snad potřeba nebudou. Mamka jela na trh a koupila mi nové saláty. Teď je jen uhlídat před Luckou.
Tak říkáš, že začínají matky na MD chlastat?~v~ No v TV toho už nakecali dost. Oni to nebudou jen matky na MD~t~. Kdybych denně neřídila, tak nevím nevím~t~~v~~a~
A co autoškola? Doufám, že je na tebe manžel hooooodně pyšný~;)
Ohledně Matěje se nedivím, že má radost z kuchyňky, když vy jste kuchařská rodina od základu:-). Čtu jen, co vše kuchtíte v kuchyňi a to nám píšeš jen minimum co navaříte, ukuchtíte~w~
No mít doma kuchaře není k zahození~:-D

Beremi, tak to je super, že už je Rosi v pohodě po nehodě~z~

Molly, jak že ty to máš se Stellinkou a prázdninami? Půjde do školky nebo ne? Lucka nejde, ale s hlídáním to bude na štíru~a~
Zatím mám naplánovaný první týden v červenci. Po, st a pá budu pracovat z domu a v út a čt budu v práci a bude mi hlídat teta. Před bytovkou má hned hřiště, tak to bude fajn. Už i teď mi ji párkrát vyzvedávala ve školce a byly na hřišti. Druhý týden odlétáme do toho Bulharska no a pak budu improvizovat s hlídáním. Ještě nevím, kdy bude mít mamka ranní a kdy odpolední a taky chci zapojit tatínka, že? Ale ten to ještě nevííííí~t~. Teda tuší, ale dělá, že nic neví~4~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.