| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ženy, hrdě se hlásím k tomu, že jsem na mateřské, kojím a chlastám! ~t~ Zoe už spí, poslední dny usíná v 8 a vstává v 6, tak mám spoustu času to portské vysublimovat z těla ven. Na zdraví, děvčata.

Beremi, vedra snášíme statečně. V sobotu jsme byli v ZOO, pak v Paskově, kde bydlí tcháni, na nějaké dětské akci. Stihli jsme už teda jenom konec atrakcí, ale nevadí, šli jsme tam hlavně kvůli Uhlířovi, co tam vystupoval. I jsem zaslzela, tak tady máte originální odkaz, zpíval moji oblíbenou:
https://www.youtube.com/watch?v=1qQQV97Fahs

Stella ale z toho pobytu venku dostala asi nějaký lehčí úpal nebo co, trochu ztrácí hlas, ale do školky jsem ji dneska dala, hlas ničemu nevadí.

A my jsme se Zojinkou vstávaly v jedenáct a to jenom proto, že mi zavolala mamka a vzbudila mi ji.

Evi, grauluju k novým sazeničkám a jsem si jistá, že i ke koupi zámku na skleník.
Prázdniny bude Stella trávit se mnou, občas ji ráda frcnu nějakému prarodiči na pohlídání. I jsem sebrala odvah a požádala svého otce, tak samozřejmě přislíbil pomoc, ale je blbé, že on má přes prázdniny dost zájezdů, tak budu ráda, když jim vyjde jednou bazén.
A taky si myslím, že tatínek se na hlídání moc těší, jenom to nedává najevo, aby sis nemyslela, že máš doma místo chlapa supermana!

Beremi, co vy na dovolené? Už blijete z úpalu? Už se vám sloupala spálená kůže? Tak se pozná člověk, který je bledý závistí a už se těší na příští léto, protože by mu teoreticky mohlo vyjít aspoň Slovensko :-)

Holky, já bych cestovala, až bych brečela. Nějak na mě padla deprese, že jsem fakt začala plodit brzo, nikdy jsme nebyli movití, takže bychom stejně moc necestovali, ale dala bych teď za nějaký zážitek nevím co. Mě to tak děsně nebaví ten stereotyp. Ale to je prý Střelec. Je akční, dobrodružný. To já jsem nikdy nebyla, jsem líný flegmatik, ale nějaké vzrůšo by bodlo. Klidně v podobě spolknuté penny, fakt.

No, portské dopito, jdu sežrat něco mastného, leze mi to do hlavy nějak moc rychle.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.