| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Prieči sa mi klamať.
Na odpoveď idem úplne opačným smerom je schopná opýtať sa kam idem že sa možno zvezie kúsok (od našej firmy sú jednosmerky tak že sa dá ísť len jedným smerom).
Obed - vo firme nemám kam inam ísť, len po obed a naspäť.

Ako jo, už mám za sebou taký kurz drzých odpovedí a poslania kolegyne do patričných medzí že už sa neopováži po mne niečo chcieť, skúša to na iných, ale nemám rada takéto vzťahy kde tomu druhému musím jasne dať najavo že teda takto nie. Ona je tak neuveriteľne drzá a vlezlá že ti tá výhovorka ani hneď nenapadne lebo nepočítaš s tým že sa niekto k tebe odváži byť taký drzý a znovu požadovať "službu" aj keď mu povieš "idem opačným smerom".

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.