| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

já sourozence nemám, ale co vidím kolem sebe, tak jsou ty vztahy hodně různé.

Někteří sourozenci se mají rádi, jiní se respektují, ale nevyhledávají, a zase jiní se nesnášejí, často právem.

Jedna moje kamarádka třeba má sestru i bratra, s bratrem vychází velmi dobře, ale sestra je asi něco jako popisuješ tu Tvoji, moc ji osobně neznám, protože si ji celá rodina drží od těla, ale kamarádka říkala, že je vyloženě zlá, že se třeba přede všemi neomaleně a sprostě navážela do jejího manžela, jaký je to loser (je to velmi šikovný řemeslník, chytrý a slušný chlap, mají dlouholeté bezproblémové manželství), zatímco ta sestra je několikrát rozvedená... k jeho cti to ustál, neoplatil stejným, ale tu sestru už zkrátka na rodinné sešlosti nezvou, protože by jim to tam celé zase rozvrtala.

Takže pokud se "urodí" někdo takový, tak je sice hrozná škoda vztahu, který mohl být hezký a je špatný, ale bohužel se to může stát a pak asi není důvod se stýkat s někým, kdo mi dělá zle, jen proto, že je to sestra nebo bratr.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.