| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"To je jak kdybys měla vysvětlit vztah ke svým dvoum dětem - obě je miluješ, jistě je ti ale jedno bližší (povahou, chováním, reakcemi)."

Tohle se třeba u našich dětí dost mění. Někdy mám pocit, že se mi jedno dítě vzdaluje a nebo mě nonstop vytáčí do vývrtky, že jsem až ráda, když je někde jinde(u babičky třeba). Další děti jsou zase tou dobou třeba sluníčka a až má člověk až někdy výčitky, jestli to jedno dítě nějak neprotěžuje, nebo druhému nějak zbytečně neubírá.... ale naštěstí se to průběžně otáčí a už si člověk zvyknul, že prostě někdy tě dítě odzbrojí svojí roztomilostí a jindy to samé dítě chceš zabít a honíš ho po bytě ~:-D

Vůbec nedokážu říct, jestli mi je některé dítě bližší. Ta nejmladší je pořád veselá, je to drak, starší ji táhnou dopředu - teď se odplenkovávala přes den a trvalo jí dva dny, než si říká a nosí místo plenek kalhotky. Všechno jí jde tak nějak samo. Ale je neskutečně tvrdohlavá, vzteká se a válí po zemi. A pořád žebrá "mombony", protože ví, že jsou ve špajzu a když tam jsou, tak proč jí jeden nemůžeme dát, že jo(?). A neustoupí, musí být vleže odnesena ~t~
Tuším, že v budoucnu bude náročná na nervy, ale nebudu předbíhat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.