| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

nevím kde bydlíš,
já mám teda šesťáka a do září loňského roku (tedy než nastoupil do primi) jsme mu dávali kapesné stejně jako dvěma mladším sourozencům spíše symbolické a to ve výši 50Kč/ za měsíc.
Nutno dodat, že občas dostal nějakou korunu navíc za hlídání sourozenců, a že hodně jezdí třeba na šachy a házenou a to dostává peníze solo, co neutratí si nechá.

teď od primi jsem mu začala dávat 100Kč - sourozenci 7 a 4 pokračujou ve stejném modu 50 Kč měsíc.
Syn už má našetřeno přes 1.000 Kč, ve stejném modu pokračujeme i s výlety a turnaji, peníze si opět nechává. občas si něco koupí, občas si musí něco koupit (dost ztrácí věci, takže teď si třeba financoval nové vybavení penálu, který komplet ztratil)..
kredit hradím já. a 200 měsíčně neprovolá, má to tak spíš na 2 měsíce, páč při dobití dostane 100 sms zadarmo a většinou smskuje. a když volá, tak jen krátce..

vyhovuje nám to všem..
ale větším, že je určitě spousta dětí co mají víc. klidně i 500 a víc měsíčně, mě to přijde jednak přehnané a druhak fakt dost.
Když jsem se ho ptala, jestli by chtěl víc, s tím, že si ale kredit a pdoobné bude hradit sám, řekl, že radši takhle jak to je, že my platíme věci do školy a spo.. a on to má opravdu jen pro sebe..
¨
někdo tu ale psal - že by to mělo být 1 třída - 10kč týden, druhá 20 kč týden a postupně zvyšovat.. takže podle tohodle klíče by to mělo být 60kč týden - tedy 240 za měsíc.

kapesné dávám 1x měsíčně

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.