| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Beremi, my jsem chtěli Kristiána/...jen pro ten dnešní den..stojí za to žít:))) a jinak se mi líbí Jáchym,Kryštof,Jonáš,Ondřej,Štěpán,Mikuláš...i ta co napsala Molly,..když kouknu do českého kalendáře..ale ty hledáš nějakou mezinárodní variantu..

Holky, já jsem dneka měla první jízdy..solidní starší pán je můj instruktor,to jsem ráda..je klidný:)))...jezdili jsme po parkovišti, dělali osmičky, rozjížděli se a ani jednou mi to nezdechlo ani náznakem!!!zajímavé...dokonce jsem couvala a strefovala se do výjezdu a na závěr mě šokoval tím,že se mám odvézt zpátky na aut.nádraží!!!chápejte..jako přes Vyškov...myslela jsem že si dělá srandu!!!ale nedělal:)))), předem jsem ho upozornila několikrát,že mám strach..nechávalo ho to klidným..pak jsem řekla,že se mám ráda a že mám 3děti..na to on :Já taky:)))tak mu říkám, no vidíte, to už je 6:)))..na to mi řekl,že má svou brzdu,spojku a dost dlouhou ruku:)))no a nakonec jsem se tam fakt odvezla...naštěstí na 3přechodech ani jeden chodec,stále po hlavní a žádný překážky na cestě a docela velký kopeček hned za zatáčkou jsem kupodivu vyjela bez problémů...sama jsem z toho byla vyvalená,že jsme to oba přežili:)))))

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.