| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nekecej Molly, Evelina ze je cikanske jmeno? To jsem jeste neslysela. Ale je pravda, ze jsem za poslednich cca 20-30 let nepotkala zadnou cikanskou rodinu.

Blizka, parada!!!! Neboj, to zvladnes!. Me se ucitel na prvni lekci autoskoly zeptal, jestli jsem nekdy ridila. Bylo mi 19. Priznala jsem, ze jednou na parkovisti. Tak mi ukazal kde co je a jedem. Bylo to kousek od Budejovicke v Praze. Tak jsem po par metrech najeli rovnou na magistralu. A vidis, prezila jsem to taky!

Evus, nechces se v pondeli zeptat ucitelky, kolik deti budou mit ve tride?

Rosi jedno rano vypila ochucene mliko s medem. Brckem z hrnecku. Na druhy den si vybrala jahodove a uz ho pak nechtela. A dnes odpoledne si u kamosky rekla o kakao a dokonce si pridala! No, moc nejasam, uvidime, co zitra.

Tento tyden byla 2x na 3 hodiny na tabore na farme. neco uzasneho! Sbirali vajicka pod slepicema, krmili je. Jezdili na ponikovi, Dnes se byli podivat na vceli uly a ochutnavali med. Na farme byla i kuratka, krocan, lamy, kozy, ovce,... Stenatko.. no sen. Skoda, ze uz byl dnes posledni den. Ja si tam koupila vajicka, tak je umichame k veceri. Ja vim, vy jste z venkova, vam to neprijde, ale pro me je to vzpominka na detstvi u babicky...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.