| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Prosím o názor či radu. Můj otec (dost zlý člověk, podle mě psychicky nemocný) se včera rozvedl s moc hodnou paní, se kterou byl 10 let (není to moje mamka). Za celý vztah jí hrubě nadával, psychicky týral, ponižoval. Často mi brečela na rameni. Nemám důvod jí nevěřit, stejně se choval k mojí mamce. Před dvěma lety ale daroval svůj dům jejímu synovi, že prý se o něj bude ve stáří starat. Dost mi tím vyrazil dech, celý život domek sliboval mě. No co, jeho rozhodnutí, jen mám kvůli tomu život o dost komplikovanější, bydlím u sestry v nájmu s tím, že do roka se musím s dvěma malými dětmi někam odstěhovat. Táta se ale rozhodl, že dar chce vzít zpět, že udělal chybu a ať se o to postarám, jaké jsou možnosti, ať se optám nějakého právníka, že mě prý připravil o dědictví a bla bla bla. Jakmile by se tátovi domek vrátil, ať si ho prodám a peníze investuji do svého bydlení (nebylo by to moc, nicméně mě by to vytrhlo trn z paty - finance mám jen tak tak a bydlení výhledově žádné. Jenže.... Je mi líto tátovy bývalé ženy, v domě bydlí se svým už dávno dospělým synem. Ne, že by neměli kam jít, mají kdesi příbuzné, mě to ale vůči ní nepřijde lidsky správné. Jak byste se zachovali vy?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.