| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Na makrobiotiku jsem narazila před více než 10 lety, v té době mi to hodně pomohlo se zdravotními problémy. Uvedené stránky znám, i dnes tam občas nakouknu. Nikdy jsem nejedla striktně makroioticky, ale nacházela jsem tam řadu inspirace a během let jsem měla různá období, kdy jsem se zásad držela více či méně. Mé období tíhnutí k makrobiotice definitivně ukončilo těhotenství a kojení, kdy tělo začalo výrazně bažit po mase, jogurtech a sýrech. A jestli jsem se něco během těch let naučila a mnohokrát se mi vyplatilo, tak to že své tělo mám poslouchat :-) Dnes jsem na poněkud opačném pólu a inspiraci hledám spíš ve směrech blízkých paleo a primal stravování. Čímž jsem mimo jiné vyřešila i letitý problém s častou hypoglykémií. Můj dnešní pohled na makrobiotiku je takový, že jako dočasná "léčebná" strava pro pročištění organismu to nemusí být špatný, ale není to na dlouhodobé fungování. Každopádně vždycky jí budu vděčná za rozšíření obzorů, co se stravování týče, za to že jsem se naučila používat další suroviny a nové postupy a začala celkově přemýšlet o jídle jinak. Řadu těch věcí co jsem se naučila používám i nadále a zejména co se zeleniny týče, stále tam lze najít zajímavé inspirace, které si dál upravuju po svém.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.