| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Blizko, drahouši, takhle se ta hra nehraje! Buď řekneš taky, nebo vás prdím! ~o~

Internet radí kásek vyhodit, ale kamarádka říkala, že ne, že stopro půjde zachránit, stačí ho dvakrát denně skoro celý vyhodit a dokrmit ten zbyteček, co tam zůstane. Že se určitě za dva ři dny vzpamatuje. Tož uvidíme.

Beremi, Rambo ve vaně musel být dokonalý! ~t~
K počítači gratuluju, taky bych potřebovala. Mám XPčka a nejde mi na nich spusti jedna hra, na kterou jsem čekala rok. Otrava.

Dneska jsme byli vítat Zojinku. Žádný program dětí se tentokrát nekonal, ani sestřičky nepomáhaly nosit dět, prostě jenom jedna slečna řekla básničku, ženská přečetla jména a nějaký chlap nám poblahopřál a dal tašku s kniho a polštářkem.
Nicméně, Zoe se činila stejně jako Stella a jakmile jsme vešli do předsálí, začala řvát na celý zámek. V místnosti plné tichých dětí se to obzvlášť rozléhalo. Za chvilku se mi ji podařilo uklidnit, načež se rozeřvala nekecám asi polovina dětí. Měla jsem velkou zlomyslnou radost ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.