| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Anett,
roční dítě ještě nekomunikuje "normálně" - ale o to až tak nejde.
Parťák může být i na blbnutí, na hraní, jenže já jsem ten typ, co dítěti nic nenutí a nijak ho "nemotivuje", nevymýšlím malýmu dítěti program nebo náplň, co by jako mělo dělat a nestresuju se tím, že něco nedělá, protože je mi úplně fuk, co má podle jiných dělat/umět a jak to pojímají "jiní".
To je totiž to jádro pudla - nevěnuju se dítěti v tom směru, že bych mu něco ukazovala, něco ho učila a k něčemu ho podněcovala, tohle jsem prostě nechávala na něm. Představa, že se snažím něco cpát ročnímu nebo dvouletýmu dítěti mi prostě připadá zbytečná. Nevím co to je "učit mluvit" nebo proč učit dítě, jak dělají zvířátka, k čemu je to dobré? Ráda se přidám, když dítě samo projeví o něco zájem (někdy taky ne, to je fakt), ale takové to "smysluplné věnování se" pokládám do určitého věku za ztrátu času. Leda by to někoho bavilo. Mně to fakt nebaví.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.