| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zrovna mám období, kdy přemýšlím, co je běžné české manželství po 10 a více letech, a co už je mrtvý vztah. A jestli kdybych žila s nějakou dobrou kamarádkou, tak by mi taky tak lezly na nervy věci, které teď když dělá, tak ani nevnímám (ale kdyby je dělala celý náš společný život každý den, tak bych z nich třeba taky šílela). Když manžel dělal něco, co mi na začátku trochu vadilo a bylo to naprosto bezvýznamné, tak teď mi to vadí hodně. Když byl už od počátku chladnější v projevování citů, ale já cítila, že mě má hodně rád, i když to neříká, a cítila se milovaná, tak teď po těch letech soužití a různých hádek si už svým pocitem nejsem jistá. Když srovnám náš vztah se vztahy kamarádek a známých, tak je to plus mínus stejné. Jen u některých víc zůstala fyzická přitažlivost a snaha, jinde ne. A jak oživit manželský sex, kdy za ta leta člověk přesně ví, co ten druhý udělá, i kdyby byl nápaditý ? Abych se rozvedla já, tak by musel mít partner rád jinou ženu a nebo já musela mít ráda jiného muže. Jinak to asi nějak doklepeme, než budou děti samostatné. Pořád máme hodně společného, rozumíme si v řadě věcí, ale když si představím, že s ním budu žít, až děti budou pryč z domova, tak mě to trochu děsí. Přijde mi na společný život málo jen to, že si navzájem nevadíme a domluvíme se.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.