| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No Loudo, já po přečtení některých komentářů, bych se tě zastala. Moje dlouholetá zkušenost říká, že bohužel, lidi docela často kradou, a často lidi do kterých by to člověk neřekl, někdy i po letech zaměstnání. U zaměstnanců se mi to už stalo, až bych řekla nepříjemně často.
Jistěže se mohlo stát, že hodinky nikdo neukradl. Ale na druhou stranu, pokud už jednou podobná situace byla, a máš prostě podezření, tak na tom něco je. Já když to podezření měla tak se většinou nakonec ukázalo že je to pravda, takže nemyslím že fantazíruješ.

A situace s poukázkami mi rozhodně nepřijde "divná", naopak je to jeden z "nejběžnějších" způsobů krádeže u zaměstnanců. Něco zmizí, a když se po tom dlouho nikdo neshání, tak definitivně, když se někdo začne shánět, tak se to (někdy) "záhadně" zase objeví.
A rozdíl mezi poukázkami a hodinkami teda moc nevidím, asi vím jaké myslíš, to nejsou nějaké kuponky na slevy co lidi i někdy vyhazujou, to jsou něco jako stravenky, v docela slušné hodnotě. Takže jakoby někdo vzal (pokud vzal) peníze.

Akorát je samozřejmě jiná věc co s tím. Dokázat jí to stejně nemůžeš, a navíc tu 100% jistotu nemáš. No upřímně, i kdyby jsi měla, tak stejně nic nezmůžeš. Asi bych jí nanejvýš zavolala stylem, zda je někde neviděla, nebo někam nedala. To není úplně zřetelné obvinění z krádeže a třeba uvidíš třeba se někde zázračně najdou. Anebo ne.

No a ty drby, no tak jsi pustila dál "drby", to je fakt, říkat jsi to opravdu neměla, to je jasný že to kamarádka pustila dál, to se prostě dalo čekat. A taky jsi měla asi paní utnout a říct že to nebudeš poslouchat. Ale holt po bitvě je každý general. A někdy člověk ujede, něco řekne a už se to nedá vzít zpátky, hoďte kamenem kdo to nikdy v životě neudělal a může zaručit že ani neudělá.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.