| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj,tak myslím,že s tímhle se nic moc dělat nedá,mám to dost podobně,s tím,že můj otec ještě žije.Byl podnikatelem a měl velký majetek po rodičích,já jako jeho prvorozená dcera jsem utřela nos...mí dva bratři-z otcova druhého manželství-dostali vše,dům,byty i veškeré pozemky.Já nic.Nikdy jsem se k otci špatně nechovala,ale asi se nedokázal smířit s tím,že má matka se s ním rozvedla,když jsem byla malá a tak si všechnu tu nenávist líčí na mě.Když je opilý tvrdí,že horší děcko než já nemá,ppřitom jsem nikdy nezapoměla na jeho svátek,narozeniny,vánoce,když byl po operaci dlouho v nemocnici,bratři se tam ani neukázali,já tam byla se s výma dvěma dětma denně,ještě jsem mu jezdila uklízet v domě,protože žil sám a neuklízel.Teď k němu nejezdíme,protože se tam nastěhoval bratr s manželkou(je to jejich dům) a nepřejí si,aby jsme za otcem jezdili.Otec se mnou přestal před půl rokem úplně komunikovat,tak už jsem rezignovala na vše.Nikdy jsem ho o nic nežádala,ani,když jsem byla finančně na dně po rozvodu a s dětma skončila na ulici,nyní jsem znova vdaná,ale žijeme od výplaty k výplatě,z podnájmu do podnájmu,nemáme to lehké a mí mladší bratři si žijí jako v pohádce.Je mi to líto,jak je život k některým lidem nespravedlivý.Takže přeji ať se uzdravíš,nebo aspoň ať se zdravotní stav dostane do lepší situace.Člověk žije jen jednou a věřím tomu,že si ti dotyční co nám ubližují své chyby jednou uvědomí:(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.