| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kudlo, samozřejmě, že neexistuje nárok. Nemyslela jsem to, že se ti zají, že tzv. nedostáváš, ale zají se ti zatěžování tvého života neustálou podporou manipulovaného (pokud ho máš ráda a vidíš, že tím trpí, ale nevystoupí z toho, nakonec ti nic jiného nezbyde) a opakující se řešení problémů, které bys neměla, kdyby vztahy v rodině nebyly takto zatížené. Nevadí mi to, že já jsem ten, kdo investuje čas, finance atd., beru to jako svoje rozhodnutí, ale zajídá se mi stálé vysvětlování, že prarodiče mají rádi všechna vnoučata, přestože pozornost a čas věnují jen jedním směrem, stálá snaha o to, aby se úplně nepokazily vztahy mezi prarodiči a dětmi i dětmi z obou rodin navzájem. Jsem unavená z toho, že několik desítek let v rodině neexistuje jiné téma, než co se zase děje u ... a jak z toho všichni nespí, nejí, trápí se. Ono se to dá v dávce jednou za měsíc - ale pokud je to každodenní realita, je to vyčerpávající, žere to čas a nervy.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.