| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

no já se přiznám, že tohle není zrovna můj styl a trochu to i nechápu. rozhodně neodsuzuji, ale vážně se vám chce lovit jídlo z těch sklenic a dovářet k tomu knedlíky, aby se rodina nadlábla na dovolený ,,jako doma,,?
náš běžný podstanový jídelníček byl s pomocí plynový bomby následující - kuskus s kukuřicí z konzervy a čerstvou okurkou
další den - špagety s boloňskou koupenou v dm
další den - brusketka s rajčaty
atd atd. v teple mi ani nic víc nechutnalo ~d~ jo a oblíbený byly vždycky šišky s mákem nebo jen špagety s olivovým olejem, česnekem a šalotkou
pokud není člověk úúúúplně mimo civilzaci, tak čerstvou zeleninu vždcky najde.
a když sme byli na chatě 5 km od vesnice a bez auta, tak sme všechny suroviny tehdá měli zavřený v barelu, kterej se dochytil za kmen provazem a pěkně šup s tím do jizery, máslo sme museli po ráno nechávat i povolit, aby šlo mazat a to byl hic k padnutí, taková natur-lednička
opravdu bych nezavářela omáčky

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.