| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

a jsem fakt totálně rozpolcená.
Jde o maraton. Na jednu stranu mne to fakt láká a na druhou si říkám, ze jsem šílena. Po zdolání půlky se hecujem s kamarádkou a ona uz si dala registraci, je ale o osm let mladší....:-) No a ja se musim co nejdříve rozhodnout.
Ted jsem se do toho trochu obula a po třech týdnech flakani zase beham. SLUPKO, konecne se taky chystám pro radu tak jeste jednou diky a dam vedet, jak jsem dopadla...
Kdyz čtu diskuze o přípravě na maraton, tak mne jiná hrůza. Pak ale vyběhnut a mam do toho hroznou chut. Musim si ujasnit , zda do toho pujdu a přizpůsobit tomu trénink .. A ten je docela drsný. A taky bych musela zhubnout, jak uz jsem tu psala. Sice jen 2-3 kg ale nejde to nejde... A taky nevim, jestli nebudu vychrtla tam, kde nechci... No! Vim, ze hlavou to dam ale docela se bojím abych se tam fyzicky totalne neodrovnala, nohy, klouby ... A taky jsem četla, ze s casem 10 km za 55 min a pulmaraton za 2 h neco to mam tak tak na hraně.. Jinými slovy znalec psal, ze na to nemam..~:-D
Tak nevím. Jestli mne jen nepostihuje krize středního veku a nechci si neco dokazovat šílenými sportovními vykony~:-D~:-D.
Behu zdar !!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.