| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak já jsem za operaci 12 letého psa dala 10 tisíc, za které jsem mu prodloužila život o 4 měsíce. Ale byla to operace v akutním ohrožení života a já byla mimo čr, takže jsem se rozhodovala v šoku po telefonu. 10 tisíc jsem měla a za to, abych ještě psa viděla živého po návratu domů, mi to stálo. Nikdy jsem nelitovala.

V uvedeném případu ročního psa a neakutní operace, navíc s částkou za operace dost velkou, no nevím, jak bych se rozhodla a to těch 60 tisíc nemusím brát na dluh. Zkusila bych levnější operaci a doufala, že bude úspěšná.

A nedá mi to... Úvěr bych si na operaci psa nebrala. Pokud žiju finančně "na hraně", tak si nepořídím zvíře, ale radši budu spořit, abych měla finanční rezervu. Ale já si neberu ani půjčky na dovolenou a pod.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.