| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Liško, bohužel, taky jsem si toho všimla. Ono to není jen na přechodech, když potřebuju odněkud vyjet a někdo mě nepustí, když se plete v levém pruhu, když zůstane trčet na křižovatce na kolejích, je to často žena. Já to nerada přiznávám, ale myslím, že ženy opravdu řídí hůř. Přisuzuju to ale tomu, že mají možná míň najeto, takže řízení jim zabere tak velkou část jejich mozkové kapacity, že dění v širším okolí než "auto přede mnou, auto za mnou" už prostě nevnímají. Nemyslím, že to dělají schválně nebo že je to bezohlednost, ony tě na tom přechodu prostě nevidí.
Já jezdím přes patnáct let po Praze skoro denně, tak už jsem vyježděná a taky otrlá, dodnes si ale pamatuju ten stav, kdy to bylo trauma a výkon srovnatelný s výšlapem na Everest.
Na druhou stranu jsem ale za ta léta, co po Praze jezdím, zažila snad jen dvě myškující a předjíždějící blbé frajerky. Frajerů podstatně víc.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.