| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Michale - především přeju krásnou dovolenou, zasloužíte si ji!!!!!!~;((~3~
Jezdíme do Egypta každý rok, lepší moře v tak krátké letové vzdálenosti není. Vozím z Čech Ercefuryl, zabírá bezpečně, ale musím říct, že ho potřebujeme málokdy, v dobrém hotelu, když je člověk opatrný (balená voda atd.), bych se nebála. Já teda jím i čerstvou zeleninu, dokonce jsem si troufla na jejich dresingy atd. Děti se cpou jejich kopečkovou zmrzlinou, led nám do nápoje během pobytu taky párkrát spadne.... Ráno si teda hlt něčeho dáváme všichni ještě před snídaní, ale ne nijak pravidelně a v případě děti spíš sporadicky.
Nasazuju všem probiotika pár dnů před cestou a pak je dávám po celou dobu pobytu (nicméně je to - myslím - spíš pro můj dobrý pocit).
Fakt neměj strach, důležitá je volba hotelu, jeslti Ti tady už někdo psal, že to tam zná a hotel je OK, pak sbal plavky, opalovací krém, dobrou knihu, dolarové bankovky (necháváme pro uklizeče pokojů) a užijte si to.
Na delfínech byl manžel s dětma letos a moc se jim to líbilo, vidět divoké delfíny a šnorchlovat s nima je určitě zážitek (já teda dala přednost vidině celého dnu stráveného o samotě s knihou, kávou a jídlem, které vaří někdo jiný.)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.