| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj všem, díky za reakce.

Po dni už to vidím zas trochu jasněji :-)

Mužovi jsem to natvrdo neřekla, jen hypoteticky, že co kdyby... a on na to, že je lepší mít takový "střední" život (myšleno ani v bídě ani v luxusu), že o toto by ani nestál.

Takže si pořád myslím, že jsem udělala dobře. Špatně si nevedeme, až malý půjde do školky, můžu víc rozjet svoji současnou práci, sice si zdaleka nevydělám tolik, ale můžu být denně doma.

Ale přivedlo mě to na určitou myšlenku, kterou bych postupně mohla zrealizovat do praxe - do své vlastní ve svém "prťavém" měřítku :-) Tak třeba to jejich pošťouchnutí bude k něčemu užitečné :-)

Někdo se ptal, proč se ptám tady... No proto, že oni mě znají jen pracovně a nevědí, jak silná je role matky v (skoro) každé ženě. Kdybych to konzultovala na pracovním fóru, tak mi každý řekne, ať nejsem blbá a vezmu to (nebo by chtěli kontakt, že to vezmou oni :-) ).

Takže jsem jenom chtěla vědět, jestli nejsem úplně blbá :-)

Tímto to prozatím uzavírám a kdybych si to přece jenom během měsíce rozmyslela, tak už sem pak asi ani nepřijdu, bo nebudu mít čas :-) Ale aspoň bych se přišla rozloučit :-)

Děkuju všem za podporu a pochopení.~s~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.