| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mrakova,
já se klidně přiznám, že, když jedu na loď, tak si pár věcí z domova vezu. Většinou je to koření, sklenička našeho octa a předsmažená cibulka. Případně balík piškotů pro psa. .-)

Ocet stejný jako u nás na salát nekoupím, předsmaženou cibulku mám pro manžela,protože čerstvou kvůli němu nepoužívám a trochu koření na, které jsem zvyklá ,abych mohla uvařit.
Vše ostatní si koupíme a není potřeba to vozit. Stejně se většinou vaří jenom při dlouhé přeplavbě a jinak chodíme do hospůdky.

Do hotelů nevozím nic. Snad jedině jsem vozila dětem balíček ovoce od Mc Donalda ,aby po příletu měli něco na osvěžení a čokoládu a bonbóny pro hotelové poslíčky. V Egyptě jsou často i děti,tak jsem rozdávala čokoládu a jiné sladkosti.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.