| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mi to vrtalo hlavou celý pobyt ~8~, až ke konci jsem si všimla různě barevných náramků, které se u oběda nevyskytovaly a u večeře ano. Taky večeře byla ve dvou vlnách, protože těch lidí bylo na večeři o hodně víc.

Přemýšlela jsem i o tom, proč to tam poměrně dost řeší. Tříhvězdičkový hotel, takže na něj cenově dosáhne dost lidí, ale někteří jsou na hranici svých možností.

Konkrétně v tom místě byl problém sehnat jednoduše jídlo a pití za rozumnou cenu - na cestu autem do města do normálního obchodu to nebylo, nebylo tam kde parkovat.

Pěšky do města to sice šlo, ale bylo to dost daleko, to by půlden člověk sháněl jen jídlo. Taky tam vlastně nebyl větší obchod, jen ty "turistické" s dvojnásobnou cenou. Do zásoby nenakoupíš, na pokoji nebyla lednice, konvice. A polovina osazenstva, která měla zajištěné jídlo jen ráno do deseti a pak v osm večer.

Tak jsem jednou při čekání na cvičení pozorovala, jak probíhá svačina - hodinu po snídani, a jako jediné jídlo se podávala mimo jídelnu. Kolik lidí bez správné barvy náramků se tam nahrnulo, když obsluha odešla pro další jídlo ~t~

Národnostní složení jsem nezkoumala. Ale fakt dobré, byla tam paní, co brala šest koblih. Kdo by to jedl, kdyby měl za hodinu oběd ...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.