| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

doufám, že ta druhá polovina neplatí pro mě :)) já tyto úmysly nemám a nikdy jsme neměla

ale myslím si, možná narozdíl od tebe, že někdy člověka přepadne něco, kdy je schopný uvažovat a přitom plánovat sebevraždu

možná to tak nemají všichni, le o jedno takovým případu vím, kdy ten ščlověk plánoval, představoval si, jaký to bude, až on nebude. Musel plánovat hodně důkladně, zpětně nám to došlo, jak si přehrával situace bez sebe, ja khrál sám sebe jak není - a to je přesně ten stav, kdy by byl schopný ten noťas zapnout a chtěl by vědět, jak to vidí další, třeba další podobně naladění nebo ti, co tím prosšli

on to pak udělal

já jsme byla malá, teda puberťák, nebyl to pkrevní příbuzný, šlo to dost kolem mě, ale pamatuju si, že i takto to může být

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.