| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Evelyn, pokud máš taková dietní omezení, tak se nedá nic dělat. Já o dovolené jídlo neřeším a fakt jsme schopni jíst jakkoli a cokoli, jen aby nebyl hlad. I omývat ovoce pod petkou~;). Důležitější je pro nás, abychom vydrželi celý den někde v horách. Tak to řešíme nakoupením dopředu - vždyť se dá taky program trochu plánovat,ne? U moře je to už úplně brnkačka - jo jednou jsme si hlad a příjezd blbě načasovali na siestu. Ale taky to není nic dramatického, aspoň měly děti zážitek~:-D a mají na co vzpomínat.
Já ráda jídlo v cizině - ať už potraviny nebo restaurace, protože to je pro mne forma zážitku a taky poznávání té země. A svačiny si děláme, ale z místních potravin.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.