| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

čemu by to pomohlo?
možná tobě pro tuto chvíli a vlastně napořád, ale ti ostatní v tom budou žít dál, ve stejné situaci a ještě zhoršené tím, že nebudou mít tebe

na toto ale nezaberou prášky, ty jen oddálí řešení, s práškama se řeší těžko, když má člověk pocit, že se nic neděje a je všechno dobrý,

je to blbá doba, já jsem taky bez práce, netuším, jak budeme fungovat, rozumím ti, ale pořád mám pocit, že to nějak zvládnout budeme muset, prootže kdybysme se zhroutili my dospělí a zbyly tu děcka, bylo by jim fakt zle, skončili by někde v ústavu, teď by jim aktuálně materiálně nic nechybělo, ale neměli by nás, a za pár let by neměli vůbec nic, ústav by je nevybavil ničím, byli by na tom stejně jako my a svět by přišel o další lidi

blbá doba, bez práce se to těžko zvládá

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.