| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Hele, uplne stejne, jako se Monty na jedne strane rve o to, ze jde o buranstvi, ty (z nejakeho bizardniho duvodu) jsi se vydala na misi, ze dokazes, ze cesi tohle vubec nedelaji a pokud delaji, tak je k tomu vedou same vyssi cile."

Promiň, ale to jsi asi četla někoho jiného (nebo mě špatně).


Já jsem přece nikdy NETVRDILA, že "to" (myšleno jedení jídla přivezeného z Čech v hotelu, aby nebyla mýlka) Češi nedělají, tím méně mám potřebu to dokazovat.

A dokonce nemám ani potřebu tvrdit/dokazovat, že je k "tomu" vedou nějaké "vyšší cíle", proč to?

Jediné, co se tady snažím odargumentovat, je to, že na "tom" nevidím vůbec nic špatného ani nic, co by se mělo jakkoli omlouvat, vysvětlovat nebo pro to uvádět důvody.

Asi jako nemusíš uvádět důvody, proč nechodíš do restaurací v Čechách - ať už šetříš, nebo Ti to tam nechutná, nebo cokoli jiného, tak je to zcela legitimní volba, za kterou se nemusíš ani stydět, ani se za ni před nikým omlouvat nebo vymlouvat.

Prostě Ti to tak vyhovuje a to by mělo naprosto stačit.


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.