| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Molly, mala je kudrnata a velka ma vlasy jako pubertacka... krasny holky.
Jo. pes uz je zamluvenej, jedeme si pro nej 23.8., ted je jeste moc malinkej.
Rosi uz bere mimco jako soucast zivota, kterou neni treba resit. Eveli chudak jeste nevi. Vyskedky screeningu jsem dostala teprve v utery. A ona je s nasima na chalupe, kde internet temer nefunguje. Vzdycky nez stihne prijit, je to v pr....

Blizko, auta se neboj. Podivej, jezdi kazdej debil, tak proc ne takova sikovna zenska jako ty?! S tim zachodem jsi me pobavila. Presne takhle jsem jezdila do skoly na zkousky. Vlakem do Prahy, rychle do prace na zachod (studovala jsem dalkove a delala blizko od nadrazi) a pak rychle dojet do skoly a znova....
K tem testum si pamatuju jedno pravidlo. Kdyz nevis odpoved, vetsinou je to ta nejdelsi mozna. Schvalne si to vyzkousej.

Manzela take zdravim. To me tesi, ze to postupuje k lepsimu a i to ucho se nejak resi.
S tim mym prijezdem jasno porad neni. Vzhledem k tomu, jak unavena jsem ted, asi neni nejlepsi napad cesta v zari. Nejdriv az bude mrneti aspon 2 mesice. Tedy brezen, pripadne az cerven. Urcite bych se ozvala. A myslim, ze bych spis zvladla dojet jen k Evus nez k Blizkum... uvidime, zatim je fakt brzo planovat.

Ja ted odvezla manzela na letiste a jsme tu s Rosi pres 2 tydny samy. Desna predstava.... Jela jsem zpatky 1.5 h autem a jsem uplne vyrizena. ted jsem tu hodinu lezela a cucela do stropu. Rosa u TV. Musim ji ulozit a jit taky spat. Potrebovala jsem pockat, az se zacne stmivat, driv by potvurka nesla...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.