| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahoj, asi mě znáte z předchozích příspěvků ohledně rozchodu s otcem mé dcerky. Už jsou to 4 měsíce, co jsme se rozešli.
Už dlouho jsem neměla sex, protože již před rozchodem to moc nefungovalo a stále mi psal můj bývalý (se kterým jsem chodila pár měsíců víc jak před deseti lety) jak po mně touží. Píše mi průběžně už mnoho let, asi před 5 lety jsme se párkrát vyspali. Vždy si vzpomene na mé narozeniny a svěřujeme se, jak to probíhá u nás doma. On má děti pod deset let a manželku, co s ním spí maximálně 2x do roka. Její výmluva je, že jí to bolí. Moje podezření je, že možná vůbec není heterosexuální, ale netroufám si soudit. Tak jsem se s bývalým sešla, zažili jsme celonoční úžasný sex (když má dcerka byla zrovna u táty) a předtím jsme byli na večeři a na drinku, kde jsme si dlouho povídali a svěřovali se, bylo to nádherné, když mě poprvé políbil, rozbrečela jsem se, protože můj bývalý - otec mé dcerky, mě takhle nelíbal. No prostě byl to nádherný zážitek, milenec vše platil, byl pozorný, úžasný, vše super. Zároveň je dobré, že se známe více jak 10 let, věříme si. S manželkou se prý mají rádi, ale dost se hádají a vyčítají si různé věci... podle mě to je i tím, že tam není ten sex. On má hodně náročnou práci a doma nemá ten ventil. Děti miluje a myslím, že radši bude s manželkou bez sexu, než by odešel. Chci se zeptat, jaký máte názor na to, jak tohle může fungovat. Ráda bych ho viděla alespoň jednou týdně. Jsem úplně vyprahlá nejen po sexu, ale i po lásce a myslím, že tím jak jsme spolu dřív chodili, tak tam trochu lásky a zájem o druhého je, není to jenom o sexu, hodně jsme se hladili a líbali. Ráda bych s ním měla takový polovztah aspoň do doby, než si najdu nového partnera. Díky němu jsem si totiž uvědomila, jak hodně jsem se trápila s otcem mé dcery, který mi nedával lásku. Byl to opravdu neskutečný balzám být s milencem na té večeři a vidět, že má o mě někdo zájem. Vidí ve mně nádhernou ženu, je ze mě úplně hotový. Byla to nádhera.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.