| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Maargit ahoj :-)
ty znáš můj příběh a to, že jsem měla po půl nebo třičtvrtě roce sex, bylo naprosto úžasné a nelituju toho. jediné, čeho lituju, že jsem nehlídala úplně pořád ten kondom. protože kdybych byla těhotná, tak jsem namydlená, ale snad ne.
Můžu ti říct, že ten večer byl prostě úžasnej hlavně proto, že se o mě ten kluk zajímal, dlouho jsme si povídali usmívali se, líbali, prostě na moje unavené a vyprahlé srdce naprostý balzám. úplně jsem pookřála. ani ho nebudu s ničím prudit. jsme předběžně domluvení, že se brzy zase uvidíme, prostě pokud to bude příjemné a nezamiluju se či se nebudu jinak trápit, tak v tom klidně budu pokračovat. a proč nemám špatné svědomí? protože mi už spoustu let píše, že s ním žena nespí a já mu to věřím, protože ho znám a vím, že není ten typ co by lhal. znám ho víc jak 10 let a taky jsme spolu v té době chvíli chodili. užívám si to hezké a to, jak ve mně vidí přitažlivou ženu je naprosto nádherné. po těch letech ignorace od bývalého. určitě milence nebudu do ničeho nutit ani tlačit a upřímně ani netoužím zamilovat se do někoho se dvěmi dětmi a s ženou. Radši si najdu třeba rozvedeného co má dítě buď ve střídavce nebo ho vídá nebo bezdětného. Rozhodně neprahnu po zadaných. Spíš to proteď tak zařídil život, že mi ho do cesty navál. :-) a já byla v situaci, kdy už nešlo říct ne... něco jako když máš hlad a před tebou je najednou jídlo... nepřemýšlíš, zda ho sníst, prostě ho sníš.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.