| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Bóže holka, ty jsi fakt naprostý mix všech mileneckých stereotypů.

Já principiálně až tak nic moc nemám proti tomu spát se zadaným chlapem, ale s jistými zásadními pravidly, kterých ty zjevně schopná nejsi.

1. tvoje teorie, že nespíš se ženatým chlapem, je blud (souhlasím s Kambalou a ostatními, že ten chlap je FAKTICKY ženatý, bo má 10 let vztah a z něj malé děti, jestli na to maj nebo nemaj papír je fákt velmi druhořadé).

2. tvoje teorie, že jim vlastně děláš dobrou službu, protože "oni jsou vlastně spolu nešťastní a třeba by všem (i dětem) bylo líp, kdyby byli každý s někým jiným" - je krááááááááávovina na n-tou.

3. tvoje teorie, že víš naprosto jistě, že on vlastně s ní nespí, že nejlíp jsou spolu už jen kvůli dětem a blábláblábláblá - je tak notoricky protřelej kec všech ženatých chlapů, že jenom úplná a totální naivka tomu snad proboha věří.

4. tvoje teorie, že on si to má hlídat, že snad jsem neotěhotněla atd....- to už je do nebe volající buď kec nebo naprostá blbost. Já už v minulosti taky párkrát ujela, že bez antiko, ale zírala bys, jak rychle jsem klusala k doktorovi pro tabletku po... protože jsem OPRAVDU nechtěla otěhotnět. Sedět tu a říkat si, snad jsem neotěhotněla, to bych byla v háji a nedělat nic v kombinaci s tvýma ostatníma řečma - to čpí tím, že "doufám, že jsem těhotná, aspoň bude důvod, proč on od ní odejde - vždyť mě miluje, sex je super, nebyla bych sama ...."

Tj. hlavně se nad sebou důkladně zamysli, nám to tu přiznat nemusíš, ale aspoň k sobě bys měla být upřímná.

Protože kdybys ho fakt chtěla jen na sex, tak to se jistě dá... Scházet se pravidelně nebo nepravidelně, striktně tajit, žádný maily, žádný sms, žádný romantický večeře v restauraci, kde nás může někdo potkat atd... Stručný heslovitý systém domlouvání schůzek a odpovědí - můžu,nemůžu.

Obávám se ale, že takhle to ty nechceš - ty chceš tu lásku, romantiku blábláblá, tj. to zavání těžkým průserem. Tebe možná nežere, že tu plánuješ rozvrátit rodinu (byť to popíráš), ale jak já vždycky říkám: "Opravdu budeš šťastná, když uděláš nešťastnými min. 3 lidi, z toho 2 nevinné děti?" Trošku jako přemýšlej a zchlaď si hormony.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.