| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

aachjee :-) ... taky nemám pocit, že bych měla být ukamenována... ať si ty ženy co mě chtějí kamenovat najdou buď nepodvádivé typy mužů, nebo ať svému muži neodpírají sex...

jinak já žádného tátu nikomu od rodiny netahám... spoustě partnerství nevěra i zlepší vztah... jinak taky mám názor že vyrůstat v původní rodině je to nejlepší pro dítě, ale pouze v nějakých 30% rodin to jakž takž funguje... zbytek je buď rozvedený nebo má nějakou patologii jako paralelní vztahy atd... možná to nakonec ani není patologie, nevím... člověk má prostě nějaké potřeby a pokud nejsou dlouhodobě naplněny, tak je frustrovaný a ta frustrace se odráží i na rodině a na dětech... což je např. případ toho mého milence. přijde unavený z práce, doma nemá sex. ventil, ani se na něj nemůže těšit a pak je třeba podrážděný a schytají to i děti... to vám fakt přijde normální čekat od chlapa, se kterým žena nespí, aby byl věrný?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.