| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Byla jsem na pracáku, doktor mi ukončil neschopenku, v den dopřáno ATB po borelioze předtím nevysvětlené kolabsy cca po půl roce proto jsem ukončila podnikání, protože obchod se nedá vést tak, že když zkolabuješ tak na dva týdny zavřeš. Hlavní příznaky byla šílená únava. Došla jsem trasu cca 5 minut a dvě hodiny odpočivala na cestu zpátky. Doktor mě měl za simulanta, já byla zoufalá. Po roce a půl jsem si vysimulovala kardiostimulátor. Udělala kurz AP sehnala práci na pídit úvazek. Všichni na úřadech na mě koukali jako na nestálo, doktor taky (za papír, že nemůžu dělat na směny si nechal zaplatit 200), na pracáku nenabídli nic ani rekvalifikaci ani zaplatit kurz AP na které tenkrát měli 3 požadavky, kdyby mi dali vestu ať si du dávky odpracovat tak skočí z mostu. Neberu ID podle doktora jem byla zdravá.
Za práci prostě má dostat jedinec plat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.