| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahoj Marie, koukám, že se rozpoutala velká diskuze :-).
já už jsem v té vedlejší diskuzi skončila, protože bych se tam už nic nového nedozvěděla, krom kritiku vlastní osoby.
Tady vládne smířlivější tón :-).
no, vzhledem k tomu, že můj milenec, kterého jsem zatím viděla všehovšudy jednou (pokud nepočítám minulost), je armádní pilot a dost často končí pozdě a je unavený anebo je přímo někde mimo ČR, tak si myslím, že se budeme vídat tak maximálně jednou do měsíce nebo za 14 dní. a možná se vídat vůbec nebudeme, možná to vyšumí... např. dnes jsme se měli vidět a psal, že skončili pozdě a že je grogy. tohle bude i jeden z důvodů problémů v jeho vztahu - ta hodně náročná práce.

a jestli tam z mé strany jsou emoce? asi úplně moc ne... obdivuju jeho práci, ale armádního pilota se závazky bych na stálý vztah nechtěla. asi splní roli převozníka. a jsem ráda, že ten převozník je kamarád, než by to byl zase někdo nový, cizí... nemám na žádné novinky teď náladu, potřebuju klid a jistotu, znát toho člověka. mým cílem rozhodně není ho odvést od rodiny... nevím.. třeba nejsem na milenectví typ a přestane mě bavit a vyšumí to... fakt to neumím odhadnout...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.