| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já nejsem příznivec hromadění starého oblečení (starých věcí). Ale ne vše vyhazuji (kluk si třeba hraje se stavebnicí z přelomu sedmdesátých a osmdesátých let, co měl můj brácha, nebo má staré vláčky "tétéčka" apod).
Moji rodiče (dnes už jen táta) shromažďovali úplně vše. Jak byli vychovaní v době, kdy nebylo nic k sehnání, tak máma nakupovala vždycky plno látek (to se bude hodit, něco ti z toho ušiju - já ty domácí šité věci nesnášela, protože jsem chodila "jinak" oblékaná než ostatní :-) ), staré oblečení, věci po babičce atd.
Jednoduchý návod, jak s tím. Pořiďte si chalupu v záplavové oblasti, odvezte tam všechno "to se může hodit" a počkejte na stoletou vodu. Nám během patnácti let, co chalupu máme, proběhla barákem už dvakrát... A to se pak lehce všechno vyhazuje, když je to všechno od bláta a na návsi přistaví kontejnery...

Za pár let budu potřebovat poradit, jak chalupu prodat. Voda blízko, 1x za cca deset let možnost krytého bazénu... ~y~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.