| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Asi tak, u starší dcery nebyl absolutně důvod cvičit, byla spokojené, zdravé mimino, motoricky hodně napřed. Mladší totální opak, předčasně narozená, začala jsem s ní cvičit už v měsíci, cvičila jsem rok a půl. Brala jsem to tak, že lepší, když s ní několikrát denně cvičím, než abych pak řešila dítě, které nechodí/má velmi špatnou páteř/....

Pokud bych u svých dětí měla pocit, že dětský doktor posílá na cvičení dítě, které ho až tak nepotřebuje, tak bych se snažila najít rozumného a schopného fyzioterapeuta, se kterým bych se domluvila, co je skutečně potřeba a případně co by šlo zkusit dělat jinak.

Mám podobný přístup ke všem "nepříjemným" procedurám, které mohou moje děti potkat. Pokud jsou opravdu potřeba, tak to prostě nějak zvládneme ( dostat do dítěte léky při onemocnění a podobně), pokud tak úplně potřeba nejsou, tak zkouším najít jinou cestu k dosažení cíle.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.