| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nevím nic o stylu "miminek v bezpečí", ale miminka do půl roku, možná i 3/4) jsem teda vyřvat nenechávala (ani taky nebyl důvod, neřvali ani jeden nijak moc, kromě podvečerních mrzutosti, kdy jsem holt chovala a nosila), i když spaly v postýlce a jezdily v kočáru.
Vojtovu metodu jsem cvičila jen se starším synem pro výraznou predilekci hlavičky (i když jsme začali cvičit už v 5 týdnech, srovnalo se to až cca v 9 měsících a zůstala mu šišatá hlava napořád (jak mě taky fyzioterapeutka upozornila předem). Z mých známých nepotřeboval cvičit nikdo jiný kromě pár kamarádek, co měly výrazně nedonošené děti, rozhodně jsem neměla pocit, že jde o masový jev. Syn to naštěstí zvládal dobře, neplakal, až když byl větší (po půl roce), tak protestoval a brečel vždycky, když viděl fyzioterapeutku (i když jsme ji potkali třeba na ulici). Ale bylo vidět, že mu cvičení pomáhá (hlavně teda, když s ním cvičila fyzioterapeutka, mě to bohužel tolik nešlo, i když jsem se snažila poctivě).
Začínat s dětmi blížícími se jednomu roku, co jsem pochopila, je naopak blbost, protože je v tomhle věku už moc těžké je "přeprat". Když už, tak teda ještě později, kdy už se dá dítě motivovat, aby spolupracovalo "dobrovolně".

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.