| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mrkev, chápu jak to myslíš a i já si něco podobného vymýšlím. S tím prádlem jsi mi připomněla, že jsem podobné myšlenky měla občas také. Jen při věšení - představovala jsem si, že je válka a museli jsme z domu, nějak někde přežíváme, utíkáme a každý má to prádlo, které věším...
Pak při uklízení kuchyně: rychle rychle, jakmile přijde (dítě, manžel), tak už to tady bude vždy v takovém stavu, v jakém se zjevili ve dveřích ~t~. Pomáhá mi to, protože mám tendenci nedodělávat věci do konce, naplnit myčku jen napůl, nebo nechat nádobí na umytí ručně "na později" atd. Nebo si sem tam představuji, že manžel přivede na návštěvu svou dávnou kamarádku (nenaplněnou lásku), na kterou dětinsky žárlím, nebo přijde švagrová a s radostí si prohlédne můj bordel ~d~
Jo! Teď jsem si díky Angreštu uvědomila, že někdy - abych urychlila utírání po sprše - si říkám: To co už mám utřené, mě nebude bolet... praštěné, co? A pak si stejně naštvaně uvědomím, že stačí aby bolela jen jedna část a je to na houby, hlava nebo břicho, zuby... je to jedno.
No a to je asi tak všechno...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.