| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Bob: úplně ti rozumím. S mým otcem byla před jeho smrtí situace už hodně složitá a nikdo z nás se v duchu nevyhnul úvaze, zda by smrt nebyla vysvobozením pro nás všechny. Když se tak stalo, nesla jsem to nečekaně velmi těžce, plus k tomu ty výčitky, že jsme si vůbec dovolili mít takové myšlenky. S odstupem času se vybavují spíš už jen ty dobré vzpomínky na něj a o to je to horší. Chybí mi moc a je mi líto, že dcera si ho moc neužila.
Maminka mi v poslední době začala hrozně rychle stárnout před očima a začínám se moc bát toho, až tu nebude. Je to přirozený koloběh života, nějaké roky už má, jenže je to prostě maminka, jinou už mít nebudu a mám pocit, že s ní odejde veliký kus mne, mé dětství, protože už nebudu ničí dítě, a spolu s ní i historie rodiny, babičky a dědečkové, protože už nebudu mít koho se na to všechno zeptat - na věci z dětství, které si nepamatuju, na vzpomínky na lidi, co už tu nejsou, na historii domu, stromů, věcí...~n~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.