| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Moje dítě není extra nadané, ale mám extra nadaného bratrance, který měl navíc poněkud komplikovanou povahu(tak trochu exot) a myslím si, že v běžné škole neprožil zrovna šťastné dětství. Nepamatuji si, že by někdy měl kamarády. A ne proto, že by nechtěl. Ale on vyčníval až moc, když v druhé třídě lehce řešil matematické příklady pro osmáky, zajímal se o fyziku, lehce se učil cizí jazyky,....navíc má tu nepříjemnou vlastnost, že rád poučuje.Vždycky byl sám. V té sociální oblasti má problémy do dnes. On chodil na základku v 80.letech a tenkrát asi ani žádné třídy pro nadané děti nebyly.
Takže asi bych dítě do takové školy nebo třídy dala, po té, co jsem viděla, jak on se základkou protrápil.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.