| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Natašenko,teď se trefím já,pozdě v noci už jsem na to sílu neměla,něco psát.Tady velká většina ví,že já bydlím v v centru Prahy,takže svojí poznámkou o mém doživotním setrvání na statku jsi ze sebe udělala totální husu~t~~t~~t~.A nejen touto.Mám pokračovat dále?Na vesnici,o které jsem psala,žádné statky nejsou,jsou tady pouze rodinné domy a chaty.Ale tvoji poznámku o bydlení na statku a vytahaných teplákách chápu,to totiž může napsat pouze člověk,který má duševně tak omezený rozhled,že vesnice pro něj znamená statky,a který si myslí,že vesničani chodí ve vytahaných teplákách,protože v nich sám chodí,a proto nic jiného nezná.Proto znovu píšu-děkuji ti že o tobě vím,že jsi statkářka,která nosí vytahaný tepláky.Ale chápu,potřebuješ je na kydání hnoje.A jestli ne na kydání hnoje u prasat a krav,tak je stejně potřebuješ na kydání hnoje,který kydáš tady na ostatní.Že by jsi měla zemědělskou školu?Ta by mi k tvému chování seděla nejvíc.Kydáš hnůj a špínu na zdejší přispěvatelky,děláš ze sebe husu,což ti mohu předvést nejen na tvých poznámkách o statku,ale i na jiných,jenomže víš--nebudu tě více ztrapňovat,ty jsi to bravurně zvládla sama,když tady předvádíš,jak jsi chytrá,když si myslíš že víš,a přitom nevíš,a za druhé-nemám ve zvyku kopat do lidí,kteří jsou úplně na dně,nebudu kopat ani do tebe.Je evidentní že jsi psychicky nemocný člověk,Natašenko,podle všeho to vypadá na schizofrenii,dle toho jak se chováš zde na diskuzích,ale diagnozu si stanovit netroufám,nejsem lékař a v duševních nemocech se nevyznám,může to být i nějaká porucha osobnosti.Mě úplně stačí,že jsi se projevila nejen jako domácí zvíře,ale ještě k tomu lžeš,Natašenko.Ano,jsi lhářka.A když se nestydíš lhát,dost možná,že se nestydíš dělat mnohem horší věci.Kdyby sis na své lži nemohla vzpomenout,přihlas se,já ti zde nejméně jednu najdu a zkopíruju,velice ráda.Takže ty,Natašenko ty už tady nepoukazuj na ničí charakter a ze všeho nejdříve si pořeš ten svůj.Ukliď si nejdřív sama na svém písečku,a až budeš čistá jak lilie,rozdávej tady svá moudra a chytré rady.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.