| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Margato, no nevim, ale boty jsem si pred 25ti lety sila sama. Lodicky s volnou patou. Mela jsem kamaradku obuvnici a moc me zajimalo, jak se to dela. Byly nadherne, ze svetle sede kuze.
Jinak k tvemu prispevku...
kronika napsala....Druhému synovi jsem kupovala boty, měly značku kůže i syntetiky. Na můj dotaz, co je na té botě z kůže, mi prodavačka odpověděla, že jsou celé ze syntetiky. Ukázala jsem jí tedy značky na botě, že jsou tam obě dvě a ona mi na to odpověděla:" Nějaká kůže tam tedy bude".

Predpokladam, ze tam jsou 3 znacky, podrazka, vnitrek a vnejsi strana boty. Tudiz vedela z ceho je podrazka, vnitrek boty a vnejsi material boty. Obcas jsou treba na vnejsim obrazku dva symboly nebo i tri. Kuze, syntetika ci treba textil. Takze jedno z toho co je nahore je kuze, to druhe syntetika ci textil. Velmi spatne se poznava i odbornikovi rozdil mezi syntetikou a kuzi. Obcas se to da poznat podle ceny, kde snad kuze je a kde ne. Vetsinou je na levnejsich botech kuze pomalu, zbytek je syntetika.

Dovolila jsem si pouzit tvuj prispevek..

Dnešní syntetické materiály jsou tak dokonalé imitace, že pokud nevidím řez, nejsem si tím jistá ani já. I u řezu někdy chvilku váhám. Takže to, že běžný smrtelník to nedokáže určit, mi připadá normální. A to já poznám i z jakého zvířete ta kůže je. Spolužákům to běžně dělalo problém a dalo to zabrat, než to na státnice nastudovali.

Z toho predpokladam, ze prodavacka co tam dela za par supu, statnice z tohoto oboru nema, a tudiz muze poskytnout jen tu informaci, co je na obrazcich, mozna prosla nejakym rychlym skolenim.
Ona ta prodavacka tam taky dela s penezma, obcas i uklizi, vybaluje, nosi boty a dela co je potreba. A velmi casto tam funguje i jako hromosvod, kdyz ji nekdo jde zkouset z toho, jak zna materialy.

Netreba na ni teda /dle me/ koukat jako na nekoho, kdo je neschopny a do kramu nepatri.

Tot vse.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.