| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pro Persepolis - :-)

Cílem dezinformací, které vypouštějí ruské tajné služby, je i Česká republika. V rozhovoru pro deník ECHO24.cz to říká bývalý válečný reportér a europoslanec za TOP 09 Jaromír Štětina. Ten v tomto roce už poněkolikáté navštívil Ukrajinu, tentokrát se na pár dní dostal i do doněcké oblasti. Po rozhovorech s ukrajinskými vojáky a dobrovolníky tvrdí: Ukrajinci nechtějí spadnout pod nový Sovětský svaz pod hlavičkou Euroasijské unie. Chápou, že jsou ve válce.

Proč jste odcestoval na Ukrajinu?

Já jsem chtěl jet do doněcké oblasti, abych se na vlastní oči přesvědčil, co se tam odehrává. Informace jsou totiž dost rozporuplné. Spojil jsem se s představiteli OSN, kteří tam v těch dnech začali rozdělovat humanitární pomoc. Vozili ji do osvobozených oblastí. Byly to před těmi 14 dny jen čtyři nákladní automobily, což mě zarazilo. V té době tam byla pouze jediná agentura OSN, a sice UNHCR (vysoký komisariát OSN pro uprchlíky).


zbytek rozhovoru:
http://echo24.cz/a/ihdnf/stetina-ukrajinci-se-na-rozdil-od-nas-v-roce-68-brani#l1lgcQWJDl63zkV9.01


Je fajn, že má kdejaká Persepolis jasno a i ty, kdo tam jezdí sbírat informace považuje za fanatické magory - to bude zřejmě ten důvod, proč je tam ten chlap pečenej vařenej ~2~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.