| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tulka,cestou od Invalidovny ke ketedrále Notre Dame jsme potkali bagetáren několik....i předloni.

A nevím jak se ta ulice jmenuje.....byli tam 2 sámošky.......tak jsem to našla:
tamtudy jsem šla pokaždé, když jsem tam byla....jak 2x s těma průvodcema, tak 2x sama, že by náhoda, že se procházíme právě tam....
Bd de Rochechouart(uprostřed takový jako park, promenáda je to tam docela hezké, dokonce jsme tam tudy jeli i noční výlet s BUSEM), od metra Pigalle směrem k Anvers(taky metro) po levé straně ulice byla 1 sámoška a kus dál za tím dalším názvem další.....k té jsme nedošli, mířili jsme k Bazilice Sacré-Cœur.
předpokládám, že tam půjdou ještě za světla, když tam jsou docela zajímavé výhledy.

PAk kdyby jim došla ta voda, měli rozchod, tak Rue LAmarck(doufám, že to je správný název), byla tam zelenina...cca 60metrů od těch schodů......(opravdu jsme neradila NIC, co by se složitě hledalo.

A samo, že jim to tam příjde šílený, kor, když bude víkend.....rozhodně jí to tam na ten víkend nebude stačit a bude tam určitě být dýl.....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.