| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jejdamane,snad je ale potřeba rozlišit,jestli dítě něco udělalo naschvál,zcela zákeřně a záměrně ve snaze ublížit,nebo jestli to byla blbá náhoda,kterou dítě vůbec neplánovalo.To je samozřejmé,že když někdo blbne s dětma,že mu občas nějaká přistane nebo může dojít i k přeraženému nosu.Taky jsem kolikrát dostala hlavou mých dětí tak do nosu,že jsem bolestí div neřvala.Ale nikdy to nebyl úmysl.A před časem mi syn napálil takovou přes oko,že jsem na něj pak chvíli ani neviděla.Nesla jsem ho po dlouhé procházce na koni,za krkem,chtěl se v lese natáhnout pro větvičku ze smrku a jak se rozmáchl rukou,povedlo se mu dát mi takovou prdu přes oko,že jsem viděla všechny svatý.Za to není možné ani se na to dítě zlobit,když to neudělá schválně.Ale hodit dospělýmu nějaký předmět do obličeje schválnost je,a i kdyby to nebylo do obličeje,nelze takovou věc omlouvat.To možná tak u dítěte dvouletýho,ale pětiletý už má v hlavě rozumu tolik,že musí vědět,že tohle ne.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.