| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak nám prázdniny skončily a od zítra to zase začne. Naštěstí děti většinu dní odvede ráno manžel, na mě budou odpoledne. Luky bude chodit do předškolní třídy, do stejné co chodil Marťa. Tak budou učitelky koukat,že už jim vychováváme dalšího školkáče~;) S tím vstáváním ráno jsem na děti taky zvědavá.
Larinko, hezky to máš zdokumentované~R^, škoda že na fotkách není moc vidět rozdíl v délce dětí. Kačka je o deset cm delší, má 60cm. Upovídaná je a zvědavá jak opice.
Jinak nemá moc ráda kočárek pokud je zrovna vyspalá. Jak nevidí,tak řve. Se řevem tak chodíme téměř vždy, protože když je nevyspalá,tak taky řve a uklidní se až při jízdě v kočárku. Tak o nás ví vždy celý panelák. Venku se nesmíme zastavovat a když už, tak pořád houpat, jinak hned řve. Doufám, že se to do zimy změní, jinak jsem zvědavá jak to budeme dělat ve školce.
Zuzanielo, pro uklidnění, dnes jsme vstávali v noci 3x~j~ Ale asi roste, poslední dva dny skoro pořád spala, usínala i ve vajíčku v hluku, což jinak neznáme a často jedla. Mám zase hodně nalitý prsa. Dnes jsem vytřídila hromadu věcí.
Jinak z pátka na sobotu nám Marťa prozvracel, střevní viroza, tak snad se Kačka nenakazila.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.